KANDİL KASABASI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANDİL KASABASI FORUM

...HOŞGELDİNİZ...KAYIT OLURSANIZ SEVİNİRİZ...

--ANASAYFA'ya GİT--

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yarabbiiiii

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

yarabbiiiii Empty
MesajKonu: yarabbiiiii   yarabbiiiii Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 3:47 pm

yarabbi...sen zenginsin ben fakirim.sen herşeye kadirsin ben zelilim , acizim .bu günahlarımla kapına geldim.mahcubum , yüzüm kara.rahmetinle , şefkatinle, merhametinle bu aciz kulunu kucakla.şüpesizki sen merhamet edenlerin en hayırlısı en yücesisin.kapına gelen fakir kulunu boş çevirmezsin.sen tevbeleri çok kabul edensin.sen benim rabbimsin ben senin kulunum.senden başka çarem yok ,kapım yok .sen beni affetmezsen ben zalimlerden olurum .zalim olmaktan sana sığınırım.beni nefsimin , şeytanin , dünyanın eline teslim etme.sen seddar'sın.günahlarımı ört.kalbimi zulmetten muhafaza et.yarabbi sana ulaşmama engel olacak herşeyden sana sığındım.sen hakkımda hayırlı olanı ver.mahşerde senin huzurunda boynu bükülenlerden eyleme.sana sığındım.senden başka dost,senden başka yar, senden başka günahları affeden yok.şu çaresiz halime çare ver.günahlarımı bağışla.bana ve tüm müimin ve müslüman kardeşlerime rahmetinle muamele et.

YARABBİ HZ.MUHAMMED (S.A.V)' in yüzü suyu hürmetine onun hakkı için rahmetinle dualarımızı kabul et.AMİN.
https://kandilksb.yetkin-forum.com

yarabbiiiii
1 sayfadaki 1 sayfası