KANDİL KASABASI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANDİL KASABASI FORUM

...HOŞGELDİNİZ...KAYIT OLURSANIZ SEVİNİRİZ...

--ANASAYFA'ya GİT--

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

herkes bir dua yazsin

2 posters
YazarMesaj
hewal

herkes bir dua yazsin Empty
MesajKonu: herkes bir dua yazsin   herkes bir dua yazsin Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 4:29 pm

ALLAHIM BENI YARATAN VE SU ACIZ VÜCUDUMA DEGER VEREN RABBIM SEN BENI ,ANNEMI, BABAMI , KARDESLERIMI ,AKRABALARIMI ,ARKADASLARIMI , HOCALARIMI VE BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMINI BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORU VE INSANLARA HIDAYET NASIP EYLE VE MÜSLÜMANLIK DÜSMANLARINI HIDAYETE ERDIR .BIZI HOR GÖRENLERI BIZI HAK YOL OLARAK GÖRMEYENLERI MAHCUP EYLE BIZLERE SABIR VER HESABINI VEREMEYECEGIMIZ GÜNAHLAR YÜKLEME VE HESABINI VEREMEYECEGIMIZ MAL VERME BIZI SENIN RAHMETINDEN VE RASULLULAHIN SEFAATINDAN FAYDALANDIR VE BÜTÜN INSANLARIN KALBINE NUR VER SÜPHESIZKI SEN EN IYI BILEN VE EN DOGRUYU BILENSIN AHIRETTE BIZI PEYGAMBERIMIZIN SAFINA KOY SÜPHESIZ ORDA COK BÜYÜK PISMANLIKLAR OLACAK BIZI KORU YA RABB ,BIZI KORU YA RABB BIZI ,KORU YA RABB!!!!!
gölge_dostu

gölge_dostu

herkes bir dua yazsin Empty
MesajKonu: Geri: herkes bir dua yazsin   herkes bir dua yazsin Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:11 pm

selamun aleykum,, ben hergüne bi dua ile bi baslik acmistimm yeterli oldugunu saniyorum..
ve" benim duam" basligida var öyle biraz fazla oluyor..

herkes bir dua yazsin
1 sayfadaki 1 sayfası